fbpx

par mums

Par mums

pļavu golfa laukums kalnozoli

Pļavu golfa laukums atrodas Madonas novadā, Bērzaunes pagastā, gleznainu, kalnainu pļavu un zaļojošu mežu ieskautā vietā “Kalnozoli”, blakus viesu mājai „Šubrakkrasti”, kas ir 26 km attālumā no Madonas, 148 km attālumā no Rīgas un 150 km attālumā no Daugavpils. Laukuma izveide sākta 2014.gada aprīlī un tas tapis galvenokārt pateicoties sadarbībai ar īpašuma „Kalnozoli” un viesu mājas „Šubrakkrasti” īpašniekiem, kā arī Madonas novada pašvaldības atbalstam, piešķirtajam līdzfinansējumam Madonas novada pašvaldības biznesa ideju konkursā “Madona var vēl labāk”.
Pļavu golfa laukums izveidots aptuveni 7-8 ha plašā pļavā. Laukums ietver ūdens šķēršļus un bērzu birzes, kas kopā ar reljefainajām pļavām golfa spēli padara krietni aizraujošāku un interesantāku. Laukumu no 2018.gada apsaimnieko Biedrība “Pļavu golfa laukums “Kalnozoli””.

piedāvājums

  • Pļavu golfa laukums pieejams gan iesācējiem, kas vēlas apgūt golfa spēli, gan arī jau pieredzējušajiem spēlētājiem.
  • Golfa laukums pieejams vairāku cilvēku grupām, kas vēlas iepazīties ar golfa spēli un apgūt spēles pamatus.
  • Uzņēmumiem iespējams pieteikties organizēt savus turnīrus (korporatīvos pasākumus). Iespējams pieteikties arī kā atbalstītāji laukumā organizētajiem turnīriem.
  • Spēlētājiem nodrošinām golfa inventāru.
    Paliekot viesu namā, spēlēt gribētājiem 10% atlaide un arī otrādi, ja esi atbraucis uzspēlēt pļavu golfu, tad nakšņošanai 10% atlaide!

2018.gada sezonā Madonas novada bērniem un jauniešiem (7-18 g.v.) projekta “Pļavu golfam-jā!” ietvaros spēle laukumā un dalība iknedēļas turnīros ar savu inventāru – BEZ MAKSAS!

Forest Tours

Camping

Interdum exercitation penatibus, praesentium facilisi accusamus fermentum, sagittis.

KONTAKTI